Kangal Yavrusu

Kangal Yavrusu  üretim çiftligi olarak hizmet vermeketyiz kangal yavrusu saf orjinal belgeli serftikalı aşıları yapılmış kimlikleri vardır yavrular ırk garantilidir anneleri babaları derece almış köpeklerdir bazı kişiler kangal üretim çiftliği adı altıntada sokaktan toplama yavruları satmaktadırlar çiftlikle uzaktan yakından alakası olmayan yerlerdir.siz degerli müşterilerimizin dikatine

YAVRULARIMIZ 2 AYLIK OLUP PARAZİT UYGULAMALARI VE AŞILARI YAPILMIŞTIR.KÖPEKLERİMİZ SAF KANGAL IRKIDIR KIRMA VEYA KANGAL DİYE SATILAN ÇOBAN KÖPEKLERİNDEN DEĞİLDİR.Çiftliğimizde Kangal Köpeği üretimi yapılmakta olup , siz değerli Kangal severlerin hizmetinizdeyiz.Çiftliğimizde hepsi birbirinden değerli Kangallarımızın yavrularına sahip olabilmek için ve detaylı bilgi için telefon ile irtibata geçiniz. Kangal YavrusuKangallarımızdan şu an mevcut olan  yavruları satışa hazırdır. Kangallar hakkında merak edilen tüm soruların cevabını ve daha fazla resim ve video paylaşımlarımızı web sitemizde bulabilirsiniz.

Safkan olan ve üstün özelliklere sahip olan kangal yavrusunu elde etmek ve satılık kangal yavrusu sahibi olmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırma yapmaları ve kangalın nereden sahipleneceklerine karar vermeleri büyük önem taşımaktadır.  Kangal konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, Sivas’ a gelerek kangalı yerinden almanızı önemle belirtiriz. Üstün özellikleri taşımaları ve safkan olmalarına önem veren çiftliğimizi ziyaret ederek alacağınız kangal yavrusunu görerek, tecrübeli ve yetkili kişilerden almanız önemle arz edilir. Çiftliğimiz safkan damızlıklardan elde ettiği yavrular ile çok yol kaydederek kendi ismini ön plana çıkarmış ve festivallerde yetiştirdiği kangalların aldığı iyi derecelerle bu tecrübesini kanıtlamıştır.

Özellikle çeşitli illerde kangal köpeği ile ilgisi olmayan veya safkan olmayan ve kırma cins yavrular satılarak kangal cinsinin ününü ve şöhretini zedelemektedir. Bu zedeleme sonrasında kangal köpeklerine olan ilgi gün geçtikçe azalmaktadır. Yavru almadan önce çok iyi araştırma yapmanızı ve belgeli yavrulardan almanızı önem ile bildiririz.
Kangal cinsinin ününü ve şöhretini korumak amaçlı kurulan çiftliğimizde safkan kangal yavrularını görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.
Avrupa’ nın birçok ülkesine özellik ile Fransa , İtalya, Almanya  ve daha dünyanın birçok yerine sevkiyat ve satışlarımız yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ülkeden kangal yavrunuzu sorunsuzca pasaportu ile teslim alabilirsiniz. Kangal cinsinin tüm dünya üzerinde hak ettiği yeri alması ve siz değerli müşterilerimizin memnun olup en iyi hizmeti alması temel amacımızdır. Yurt içi gönderimlerinde şehir merkezlerine teslimat yapılabilmektedir.

saygılarımla

Kangal Yavrusu

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.