Hakkımızda 05468858919

 Sivas Kangal Köpeği

Sivas Kangal Köpeği Üretim Çiftliği, Devlet denetiminde kangal üretimi

Sivas kangal köpeği üretim çiftliği sertifikalı kangal üretme ve yetiştirme çiftliği

VİZYONUMUZ

Kangal Anadolu insanının yüzyıllar boyu çobanın yanında onun sürüsünü kötü niyetli kimselerden ve vahşi hayvanlardan korumuş bir köpek.. Kangallar insanın en yakın ve sadık dostlarının başında gelmekte, onun canını ve malını korumaktadır. Kangallar günümüzde de fabrikaların, villaların, evlerin, çiftliklerin, yazlıkların vb. korunması için bütün alarm sistemlerinden daha etkili olarak görev almaktadır.
Sivas Kangal Köpeği Üretimi ve Satışı ile hizmetinizdeyiz.
SİVAS KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ OLARAK;

MİLLİ KÖPEĞİMİZ OLAN KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ FAALİYETİNE 2004 YILINDA SİVAS’DA BAŞLADIK.

FAALİYETTEKİ 11  YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE , EN BAŞTA IRK KALİTESİ OLMAK ÜZERE ,GERÇEK SAFKAN KANGALIN BELİRLENMESİ, ISLAH ÇAKIŞMALARI ,TESİSLEŞME , KANGAL KÖPEĞİNİN TANITIMI, YAYGINLAŞMASI VE IRK KORUMA ÇALIŞMALARI YAPMAKTAYIZ.

MİSYONUMUZ

TEMEL MİSYONUMUZ KANGAL KÖPEĞİNİN ,BU GÜN NET TANITIMININ YAPILAMAMIŞ OLMASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLARI AŞMAK ,KANGAL KÖPEĞİNİN NET TANIMINI YAPMAK VE TALEP EDENLERE TESCİLLİ SECERELİ GERÇEK KANGALLARI SUNMAKTIR.

TESİS DAHİLİNDE 50 , DOĞAL ORTAMDA (BUYUK VE KUCUKBAŞ HAYVAN SÜRÜLERİ ) 50 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 100 KADAR KANGAL KÖPEĞİ İLE ÜRETİM VE YETİŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEKTEYİZ. AYRICA BU ÇALIŞMALARIMIZ;

http://www.sivaskangalkopegi.com

http://www.kangalyavrusu58.com  

ADLI WEB SİTELERİMİZDE ŞEKİL BULMAKTA VE BEĞENİLERİNİZE SUNMAKTAYIZ.

Çiftliğimiz Sivas’da  bulunmaktadır. Çiftliğimizin adresi iletişim sayfamızdadır.

Kangal Yavrusu fiyatları konusunda bilgi almak için, kangal yavrusu fiyatları linkine tıklayabilir ve bir diğer sitemiz olan siteye erişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiftliğimizde siz değerli müşterilerimizi her zaman ağırlamaktan onur duyarız.
Çitfliğimize gelme imkanı bulamayan müşterilerimiz için Türkiye’nin her yerine kangal köpeği gönderebiliyoruz.

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sivas kangal yavrusu fiyatları için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sayfaya direk erişim için sivas kangal köpeği iletişim linkine tıklamanız yeterlidir.

Share